The owner and
website administrator
of 8doodles.com is
HELLER DESIGN STUDIO

contact@8doodles.com
+48 576 476 243

ul. Waly Piastowskie 1/1508
80-855 Gdansk, Poland
NIP: 5842781182

Terms and Conditions
Privacy Policy
FAQ

image
You have questions we have answers

Od jakiego wieku można grać w nasze gry planszowe?

Dzieci w wieku już od 5 lat przy asyście rodziców (opiekunów prawnych) mogą korzystać z naszych zakupionych gier planszowych. Brak w nich przemocy i okrucieństwa. Brak niestosownych tekstów. Nasze gry są bardzo pozytywne. Przy tworzeniu gier kładziemy duży nacisk nie tylko na wygląd, ale i na stronę merytoryczną.

Z kart online i narzędzi do gier mogą korzystać osoby, które zarejestrowały się w naszym serwisie. Zgodnie z art. 8 ust. 2 RODO, administrator, uwzględniając dostępną technologię, podejmuje rozsądne starania, by zweryfikować wiek użytkownika zakładającego konto. Weryfikacja wieku użytkownika Serwisu 8doodles.com następuje w fazie rejestracji poprzez potwierdzenie kryterium wieku polem formularza.

Dlaczego gry planszowe są drukowane na worko-plecakach?

Ponieważ są one idealnym materiałem na gry, które zabiera się ze sobą do szkoły, parku, na wycieczkę, na zajęcia pozalekcyjne. Łatwe w transporcie oraz wodoodporne. Są świetnym materiałem reklamowym.

Jak dbać o worko-plecak?

Szczegóły konserwacji tkaniny są bardzo proste: plamy i zabrudzenia usuwać za pomocą miękkiej gąbki oraz roztworu wody i mydła (temp. 30º C), ewentualnie łagodnych środków czyszczących. Nie należy czyścić agresywnymi środkami chemicznymi zawierającymi rozpuszczalniki i wybielacze. Nie prasować. Skład surowcowy: 100% poliester powleczony jednostronnie poliuretanem. (PU/WD). Gramatura: 190g/m2.

Czy wymagany jest dostęp do kart online, aby zagrać w grę planszową?

Dostęp do kart online jest wymagany tylko wtedy, gdy chcesz wzbogacić rozgrywkę oraz mieć więcej kart do dyspozycji. Każde zamówienie gry planszowej ma specjalny kod, który aktywuje dostęp do kart internetowych na 90 dni (subskrypcja ADVANCED). Obecnie mamy do 3484 online. Karty są dostępne w języku polskim i angielskim. Zostały zaprojektowane do wszystkich naszych gier planszowych. Systematycznie zwiększamy liczbę zestawów kart. Ponadto otrzymujesz dostęp do tworzenia własnych zestawów kart. Dlatego uważamy, że subskrypcja online jest bardzo korzystna.

Jakie są dostępne subskrypcje?

Przygotowaliśmy 3 subskrypcje dostępu do naszych kart online, gier online, szablonów oraz narzędzi do gier.

BASIC – logowanie dla 1 gracza z limitowanym dostępem do kart online i limitowanymi dodatkami do gier. Subskrypcja BASIC posiada możliwość utworzenia 3 własnych zestawów kart po 40 sztuk każdy, które można również wydrukować na dowolnej drukarce.

PLUS – logowanie dla 1 gracza z dostępem do większości kart online i wybranych dodatków do gier. Subskrypcja PLUS posiada możliwość utworzenia 6 własnych zestawów kart po 40 sztuk każdy, które można również wydrukować na dowolnej drukarce.

ADVANCED – logowanie dla 2 graczy (w tym samym czasie) z dostępem do WSZYSTKICH zestawów kart online oraz wszystkich dodatków do gier. ADVANCED posiada możliwość utworzenia 9 własnych zestawów kart po 40 sztuk każdy, które można również wydrukować na dowolnej drukarce.

Co otrzymuję dodatkowo w subskrypcji?

Oprócz dostępu do kart online 24/7 otrzymujesz dodatkowo dostęp do specjalnie przygotowanej sekcji “GRY I SZABLONY”, w której znajdują się różne dodatki do naszych gier, drukowane gry, szablony oraz instrukcje do wszystkich dostępnych i opisywanych u nas gier planszowych, kościanych i karcianych.

W zależności od posiadanej subskrypcji przygotowaliśmy dla ciebie m.in 12 narzędzi online, z których można korzystać niezależnie od gier. W niektórych grach są one wykorzystywane w trakcie rozgrywki przy użyciu kart online. Systematycznie je aktualizujemy. Wzbogacamy ich zawartość. Oto one:

 • DIGITAL DICE
 • SHORT STORY CREATOR
 • LETTER CREATOR
 • LABYRINTH CREATOR
 • WORD CREATOR
 • SUDOKU CREATOR
 • MISSING LETTERS
 • SOLVE THE RIDDLE – (ESCAPE ROOM)
 • FUTOSHIKI CREATOR
 • HASHI CREATOR
 • SHIKAKU CREATOR
 • THINK & TELL

Czy mogę tworzyć własne karty do gry?

Pomyśleliśmy i o tym. Możliwość tworzenia własnych zestawów kart do gier są dostępne w subskrypcji BASIC (3 zestawy po 40 kart), PLUS (6 zestawów po 40 kart) i ADVANCED (9 zestawów po 40 kart).

PAMIĘTAJ: Jeśli twoje konto przestanie być aktywne lub zmienisz je przechodząc na mniejszą subskrypcję, stworzone przez ciebie własne zestawy kart zostaną usunięte.

Na czym polega personalizacja planszy do gry?

Na personalizację planszy lub całej gry planszowej składa się kilka istotnych elementów. Każda gra może zostać przygotowana indywidualnie według potrzeb. Personalizacja głównie dotyczy samego wyglądu planszy oraz wybory materiały na czym ta plansza będzie nadrukowana. Obecnie mamy do dyspozycji worko-plecaki oraz tradycyjne koszulki typu t-shirt. Przy zamówieniach w ilości jednej sztuki gry personalizujemy i drukujemy na koszulkach. Od 25 sztuk gry personalizowane są i drukowane na worko-plecakach.

Każda plansza może posiadać odpowiednie element graficzne, zdjęcia, logotypy, adresy stron www, slogany reklamowe. Nasz zespół grafików zaprojektuje i umieści te elementy na planszy według wskazówek i potrzeb. 30 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym pozwala nam idealnie ja zaprojektować.

Projektujemy gry dla osób indywidualnych, dla biznesów, dla placówek edukacyjnych jak i placówek hotelarskich (w tym hotele, motele, kempingi, pola namiotowe). Spersonalizowane gry planszowe jak i karciane to również świetne narzędzie marketingowe. Dlatego tez zapraszamy firmy do współpracy.

Jak długo trwa przygotowanie spersonalizowanej gry planszowej?

Ponieważ jest to spersonalizowany produkt, jego stworzenie zajmuje zwykle 3-5 dni. Skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji o tym, jak chcesz spersonalizować swoją plansze. Każda plansza jest drukowana osobno, co czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną. Termin może się wydłużyć jeśli Twoja personalizacja wymaga dodatkowych elementów projektu itp.

Jak przygotować planszę drukowaną na t-shirt przed pierwszym użyciem?

Zaleca się koszulkę wyprać przed pierwszym użyciem. Aby można było korzystać z koszulki tak długo, jak to możliwe, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Pierz koszulkę po stronie wewnętrznej w temperaturze 30 stopni C (maksymalnie. 40 stopni C);
 • Ustaw prędkość wirowania nie większą niż 400 obrotów/min.;
 • Nie susz w suszarce;
 • Nie używaj wybielacza lub chloru, nie czyść chemicznie;
 • Prasuj koszulkę po wewnętrznej stronie w temp. maksymalnie 150 stopni C.

Czy wysyłacie zamówienie do wszystkich krajów i jak długo trwa przesyłka?

Obsługujemy następujące kraje: Arabia Saudyjska, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Czechy, Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych, Dania, Dominikana, Egipt, Estonia, Fidżi, Filipiny, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Indie, Indonezja, Irlandia, Islandia, Izrael, Jamajka, Japonia, Kanada, Kuba, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malezja, Malta, Meksyk, Monako, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Peru, Polinezja Francuska, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Serbia, Singapur, Stany Zjednoczone (USA), Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Szkocja, Tajlandia, Tajwan, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Wietnam, Węgry, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Łotwa.

UWAGA: Nie będziesz mógł zakończyć i złożyć zamówienia, jeśli nie ma na liście do wysyłki twojego kraju.

Wszystkie produkty są wysyłane pocztą priorytetową. Opłata za wysyłkę jest naliczania w trakcie składania zamówienia.

Dlaczego polskie ceny w sklepie się zmieniają?

Ponieważ bazowa kwota jest podawana w walucie USD i w zależności od kursu zmienia się przelicznik z USD na PLN.

Co to jest KLUB GRACZA VIP?

Klub gracza VIP to same korzyści. Dla klubowiczów projektujemy dodatkowe zestawy kart. Wysyłamy specjalne kody lojalnościowe, które aktywują dodatkowe zestawy kart. Klubowicze jako pierwsi dowiadują się o nowościach kilka tygodni wcześniej.

Czy można zamówić spersonalizowane gry dla placówek edukacyjnych i turystycznych?

Jak najbardziej, po więcej informacji proszę odwiedź ofertę dla placówek edukacyjnych i obiektów hotelarskich.

Czy można zamówić spersonalizowane gry dla wypożyczalni kamperów i przyczep kempingowych?

Oczywiście, że tak, po więcej informacji napisz do nas, skontaktujemy się z tobą, aby omówić szczegóły.

I do not see the answer to my questions…

If you have questions that are not answered on this page, we are at your disposal.
Please contact us by email or phone contact@8doodles.com
In English +48 576 476 234
In Polish +48 576 476 234

SHARE ON